KASE AHŞAP,

1988 yılında Kağıthane ilçesnin Çağlayan mahallesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden beri Müşteri Memnuniyeti ön Plandadır.

KASE AHŞAP, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, KASE AHŞAP,’a göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

KASE AHŞAP, küçük büyük demeden her işi, tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki üretim mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez. Onun için yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, KASE AHŞAP, satış sonrası desteğe çok önem verir ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam eder.

Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen KASE AHŞAP, ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. KASE AHŞAP, çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki eğitimini, sektöre ve topluma donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunun için gerekenleri var gücüyle yapar.